KONKURS Wiosna na talerzu - wyczaruj danie, którym przywołamy wiosnę!

W związku z tym, iż na fanpejdżu bloga zebrało się już 
200 fanów z przyjemnością ogłaszam mały konkurs :)
KONKURS Wiosna na talerzu - wyczaruj danie, którym przywołamy wiosnę! 

Zadanie konkursowe: stwórz wiosenne danie, na którego sam widok ślinka mi pocieknie i przywoła wspomnienia ciepłych dni. Masz pole do popisu - może to być przystawka, danie główne, deser - cokolwiek! :)

Zasady zgłoszenia: do konkursu może zgłosić się każdy, kto mieszka w Polsce. Należy wysłać na mój adres mailowy (dytko.dominika@gmail.com) przepis wraz z autorskim zdjęciem i krótki opis potrawy. Każdy uczestnik konkursu może przysłać wyłącznie jeden przepis. Na zgłoszenia macie czas do 20 marca, do godziny 23:59, zwycięzcę ogłoszę na profilu Fb 21 marca, czyli w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny :)

Nagrody: niestety, ze względu na ograniczone fundusze (ja jestem fundatorem tych nagród), nagrodzone zostaną tylko trzy osoby. Osoba, która wg mnie i P. podzieli się ze mną najciekawszym przepisem z pięknym zdjęciem będzie mogła wybrać jako pierwsza książkę, którą chętnie przygarnie do swojej kolekcji ;) Osoba z drugiego miejsca wybierze coś dla siebie z dwóch pozostałych. Do wyboru są:
- H. Eastwood, G. Erskine, S. Henley, S. Michell, Gotuj i chudnij. Najsmaczniejszy sposób, by zrzucić jeden rozmiar, wyd. Pascal.
- U. Davidsson, Dieta niskowęglowodanowa w Twojej kuchni. 100 przepisów kulinarnych prawie bez węglowodanów, wyd. Rea.
- Dania wegetariańskie, wyd SBM
Po ogłoszeniu wyników skontaktuję się z nagrodzonymi osobami drogą mailową. 

Czas.....

START!! :)

1 komentarzy :

 

Dołącz!

Obserwatorzy